KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 6812456
nr 681 2456
Tusch
Signerad, Studie, 26x21
Kondition: oramad
Utrop:
100 kr
Såld:
450 kr
måndag 14 februari 2011
kl 19:02:36
100 kr
400 kr
200 kr
300 kr
400 kr